06.03.2011, godzina: 21:40 ♥ KOMENTARZE (21)
Wspaniały dzień i pyszna czekolada z bitą prześwietloną śmietaną. "Jestem Twoją klątwą i przekleństwem, niedokończoną przyjemnością, przegryzioną wargą. Do krwi." Tom Petty spotyka Debbie Harry. Zadziwiająco pozytywnie! Chociaż czuć mały niedosyt :)

Jak wszystko pójdzie dobrze, to za dwa tygodnie będę się bawić na koncercie ukochanych Strachów ♥!25.02.2011, godzina: 13:26 ♥ KOMENTARZE (19)
Mam krzywe łydki. Dużo myśli i dużo Adele ♥. Coś pływa w mojej herbacie. To chyba wolność, którą można się zakrztusić. A oficjalnie jestem studentką drugiego semestru no i pokochałam zajęcia z socjologii ogólnej i dydaktyki. Zjadłabym duży kubełek lodów bananowych, najlepiej z Nowego Targu. Mają tam najpyszniejsze lody na świecie!

Dostałam pracę i cofam się do przodu i jest dobrze. Syndrom Julii.19.02.2011, godzina: 16:25 ♥ KOMENTARZE (11)
Nowy semestr, nowe ciekawe przedmioty i dużo dużo do roboty :) Dziś z Mariuszem wybraliśmy się na spacer do parku. Już dawno tak ładnie nie prószył śnieg i chociaż tylko wiosna mi w głowie, to w sumie się cieszę, bo na następnej zbiórce mam z dziećmi wyruszyć na poszukiwania Yeti, więc fajnie, jakby tak śnieżnie utrzymało się do czwartku :)

"(...)Dziś żegnam sen co się przyśnił. Malowany pejzaż w tonie niebieskim." Ale mi się podoba głos tej nowej wokalistki! Zobaczymy co wyniknie z dzisiejszych eksperymentów z farbowaniem włosów...← poprzednie wpisy | kolejne wpisy →Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania zdjęć i innych grafik zamieszczonych na stronie bez zgody autora.
Wszelkie pytania proszę kierować na adres mailowy: watacukrowaa@gmail.com
/2011-2012/